Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Zonnige en drukke Jeugdhengeldag Plas Veldhuizen (foto's)

terug naar overzicht

Maandag, 2 juni 2014

Op zaterdag 31 mei, Nationale Hengeldag, organiseerde de AUHV de jaarlijkse Jeugdhengeldag, dit jaar voor het eerst op Plas Veldhuizen in Leidsche Rijn. Na het succes van de afgelopen jeugdhengeldagen in Houten, besloot het bestuur tot wat nieuws. De visrijke plas in Leidsche Rijn met zijn goede bereikbaarheid bleek een prima optie; de viskids stroomden massaal toe!

Al vroeg waren de vrijwilligers van de AUHV aanwezig om de tenten op te zetten, het aquarium te vullen, aasbakjes en voer klaar te maken en de nieuwe telescoophengels op te tuigen, zodat iedereen die mee wilde doen gelijk aan de slag kon. Indien nodig met advies van de ervaren ‘vismeesters’ van de AUHV.

Hieronder vind je een selectie van de foto's. Meer in ons fotoalbum!Het weer werkte gelukkig goed mee en al snel werd het een vrolijke drukte. De wijken in Leidsche Rijn herbergen veel AUHV-(jeugd-)leden en veel kinderen en ouders kwamen een kijkje nemen en een hengeltje uitgooien. Niet zonder succes, want er werd goed gevangen.Een aantal karpervissers van de AUHV Karpergroep was langs de oevers neergestreken met al hun materiaal. Voor veel jonge vissers een echte trekpleister.
Ook de vliegvisinstructie van de AUHV Vliegvisgroep The Leader trok veel belangstelling, net als de roofvissers met hun spinhengels en natuurlijk de ‘vislessen’ door onze eigen vismeester Leo Harmsen.
Alle vrijwilligers, papa's, mama's, opa's, oma's en vooral VISKIDS: Nationale Hengeldag 2014 was fantastisch! Tot volgend jaar!

Lees ook: