Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Dit was Nationale Hengeldag aan plas Veldhuizen in Leidsche Rijn (foto's)

terug naar overzicht

Maandag, 1 juni 2015

Afgelopen zaterdag 30 mei was het de laatste zaterdag van mei. En dat betekent Nationale Hengeldag, het einde van de gesloten tijden! De AUHV organiseert dan elk jaar een Jeugdvisdag, dit jaar in Leidsche Rijn bij Plas Veldhuizen. Er is weer een mooi foto-album van gemaakt!


De AUHV Jeudgdvisdag was ook dit jaar weer top. Een groot aantal vrijwilligers van onder meer de Roofvisgroep, Vliegvisgroep en Karpergroep stond al vroeg klaar. Hengels, voer, aas, vismeester, prima weer, catering en zelfs vis... alles was aanwezig!


Vroeg aan de bak om o.a. alle hengels op te tuigen

Vanaf 10 uur konden de viskids aan de slag bij Plas Veldhuizen in Leidsche Rijn. Ondanks een pittig windje werd er net als vorig jaar veel gevist EN veel gevangen. Vooral veel blankvoorn, maar ook wat andere soorten. Tientallen viskids, ervaren of beginner, vonden de weg naar de waterkant. En hier en daar kon papa of mama ook nog wat leren.


Mama zet trotse dochter - met vangst - even op de gevoelige plaat. Leuk!

Lucas v.d. Venis uit De Meern won een mooie Stekkie hengelset door maar liefst 3x raak te werpen bij de werpwedstrijd van de AUHV Roofvisgroep.


Winnaar Lucas v.d. Venis uit De Meern; goed geworpen!

Vrijwilligers en viskids: bedankt! En tot volgend jaar of eerder aan de waterkant!