Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Sportvissers stemmen 18 maart op Water Natuurlijk! (video)

terug naar overzicht

Donderdag, 5 februari 2015

We horen het jezelf afvragen: 'Waarom zou ik in godsnaam gaan stemmen op 18 maart tijdens de waterschapsverkiezingen? Alsof mijn stem wat uitmaakt.'

Nou dan hebben we nieuws voor je: jouw stem kan dit keer namelijk echt het verschil maken. Doorgaans is de opkomst redelijk laag tijdens de waterschapsverkiezingen dus enkele stemmen maken al snel een verschil. Bij de vorige verkiezingen in 2008 werd Water Natuurlijk landelijk de grootste partij, mede door steun van de sportvisserij.


Stem op Carlo Rutjes!


Dat trucje willen we dit jaar graag herhalen uiteraard. De AUHV roept daarom alle sportvissers dan ook op om op 18 maart naar de stembus te gaan en te stemmen op sportviskandidaat en AUHV-er Carlo Rutjes: ecoloog, actief sportvisser en kandidaat voor Waternatuurlijk bij HDSR (plek 4). Meer over Carlo lees je hier.Over de waterschapsverkiezingen

De waterschapsverkiezingen zijn verkiezingen voor het bestuur van de waterschappen. Door te stemmen kunt u invloed uitoefenen op de werkwijze van het waterschap. Vanaf 2015 worden de bestuurders voor de waterschappen en de Provinciale Staten gelijktijdig gekozen.

De waterschappen zijn verantwoordelijk voor het waterbeheer in Nederland. Zij zorgen voor de aanvoer en afvoer van water, het zuiveren van rioolwater en het onderhoud van waterkeringen zoals dijken en duinen. Sommige waterschappen beheren ook wegen en vaarwegen.

De hengelsport is ruim vertegenwoordigd op de kandidatenlijst voor de waterschapsverkiezingen. Water Natuurlijk mikt met de verkiezingen op behoud van de huidige positie: vertegenwoordiging en zitting in het Dagelijks Bestuur van zoveel mogelijk waterschappen.

Check de video:


18 maart naar de stembus dus! Samen maken we als sportvissers het verschil!