Roofvisgroep - Leidsche en Oude Rijn schoon 23-09-2023

terug naar overzicht

Zaterdag, 30 september 2023

Op zaterdag 23 september namen zo’n 13 vrijwilligers van de Roofvisgroep van de AUHV deel aan de grootschalige opruimactie Leidsche en Oude Rijn Schoon, in samenwerking met Sportvisserij MidWest Nederland, Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden en Recycle Valley. Vanaf Oog in Al tot aan Alphen aan den Rijn werd op en rond de Leidsche Rijn zwerfafval opgeruimd, zowel langs de oevers als vanaf het water.

Het verslag met foto's vind je op de site van de Roofvisgroep.
Foto's vind je in het foto album onder de knop Foto's in het menu van de AUHV site.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies