Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Fort Maartsseveen: voorlopig verboden te vissen

terug naar overzicht

Woensdag, 26 juni 2013

Per 21 juni heeft de Provincie Utrecht het fort Maarsseveen (ten vervolge heet het C-Fordt) en de grond aan de rechter-achterzijde van het fort verkocht. De nieuwe eigenaar gaat dit terrein afsluiten, waarmee ook de status van die oever als openbaar toegankelijk terrein is vervallen.

Het visrecht in de viswaterlijsten geldt altijd uitsluitend voor zover het bevisbaar is vanaf openbaar toegankelijke oevers. In onderhandelingen is hierover gesproken, echter de nieuwe eigenaar wil zijn terrein per sé niet openstellen, helaas.

De nieuwe eigenaar van het fort, C-Fordt, wil na ontwikkeling van de plannen wel afspraken maken over het vissen vanaf het fort.

Bij nieuwe ontwikkelingen houden we je uiteraard op de hoogte via de website en ons magazine!