Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuwe Hengelsport rond de Domstad: half juni

terug naar overzicht

Donderdag, 20 juni 2013

Deze week valt hij weer in de bus bij alle leden en relaties van de AUHV: het magazine Hengelsport rond de Domstad. Mis 'm niet!

Hengelsport rond de Domstad wordt gratis toegezonden aan alle AUHV-leden en relaties en verschijnt drie keer per jaar. Het blad wordt in samenwerking met Vipmedia gemaakt.

Help mee aan ons blad!

Ons AUHV-magazine is voor een flink gedeelte afhankelijk van de redactionele bijdragen van onze leden. Regelmatig leveren AUHV-leden artikelen aan. Maar de redactie kan nog wel wat ondersteuning gebruiken! Dus stuur uw artikel of vangstbericht, liefst met een leuke foto, door naar redactie@auhv.nl De deadline voor het najaarsnummer is 31 augustus a.s.

Waar de redactie speciaal naar op zoek is, is iemand die regelmatig (drie keer per jaar) een bijdrage wil leveren over onze eigen regionale AUHV-viswateren. Oudere leden zullen zich de serie van Wilfred Assenberg herinneren, die steeds weer een ander AUHV water onder de loep nam. Bent u/ ben jij geïnteresseerd om zoiets voor de AUHV te doen?

Neem contact op met de redactie via redactie@auhv.nl