Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag ALV 22 april 2013

terug naar overzicht

Donderdag, 20 juni 2013

Dit is het verslag van de Algemene Ledenvergadering van 22 april 2013 in Houten.

De Algemene Ledenvergadering van de AUHV vond plaats in Restaurant ‘De Engel’ in Houten. Het afgelopen jaar was een succesvol sportvisjaar voor de AUHV. De vereniging is met ruim 5% gestegen naar zo'n 9.400 leden. De vacature voor een voorzitter is ingevuld en er is hard gewerkt aan een mooi beleidsstuk voor de komende jaren. Op tal van gebieden is veel gebeurd. Een en ander hebben we in ons jaarverslag opgenomen, dat je hier kunt downloaden (pdf).

Het hele verslag lees je in 'Hengelsport ronde de Domstad' - juni 2013 (PDF, pag 4 + 5)

Na afloop hield Martin Hoorweg van Sportvisserij Nederland een boeiend verhaal over de Europese meerval in Nederland.