Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Word jij onze nieuwe BOA? (vacature)

terug naar overzicht

Zaterdag, 21 november 2020

Het is natuurlijk enorm belangrijk dat er op een juiste manier van het viswater gebruik gemaakt wordt, dat bepalingen worden nageleefd en dat er netjes wordt omgegaan met vis. Daarvoor zijn controleurs en Boa’s actief. We zijn op zoek naar BOA's om ons te ondersteunen!

BOA


Als Buitengewoon opsporingsambtenaar (Boa) in domein 1 Openbare ruimte of domein 2 Milieu, ben je primair belast met de taak om toezicht te houden op vissers en de visserij bij/ in AUHV-viswater. De functie is voor 250 uur per jaar langs de waterkant.