Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

De Roofvisgroep legt het loodje ??

terug naar overzicht

Donderdag, 3 september 2020

In de uitnodiging voor de “dropshotdag loodvrij” zat ook de uitdaging om eens creatief te doen en je eigen lood-alternatieven te bedenken. Robbert-Jan, altijd wel aan ’t knutselen, was degene die deze uitdaging met beide handen aannam met als resultaat dat we aan alle deelnemers een leuke goodiebag konden uitdelen met een aantal bruikbare loodalternatieven. Van het hele productieproces maakte Robbert-Jan een gedetailleerd verslag, inclusief foto’s.

Deze gedetailleerde productiehandleiding inclusief foto's vind je terug op de site van de Roofvisgroep en onder het menu-item "Artikelen / Verhalen"