Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - Dropshotdag Loodvrij 22-08-2020

terug naar overzicht

Donderdag, 3 september 2020

Eindelijk weer een visdag !! Een “loodvrije dropshotdag” leek ons wel een mooie uitdaging maar loodvrije alternatieven voor dropshotloodjes zijn vrij prijzig. Robbert-Jan sprak zijn creatieve vermogens aan met als resultaat dat we aan alle deelnemers een goodiebag met loodvrije dropshotgewichtjes konden uitdelen. Nu maar eens bekijken hoe dat viste en de ervaringen uitwisselen.

Uit de gedeelde ervaringen bleek dat sommigen modellen best wel goed visten, andere modellen bleken meer geschikt voor andere omstandigheden maar er is zeker vis mee te vangen. Dat bleek wel tijdens deze weer ouderwets gezellige visdag.

Hoe de dag verliep lees je op de site van de Roofvisgroep en in het uitgebreide visdagverslag van Marco
De foto's vind je in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.