Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Gepen op gevoel juli 2020

terug naar overzicht

Maandag, 20 juli 2020

Binnen de Roofvisgroep wordt het vissen op Belone Belone, alias Pijl van Neptunus oftewel Geep steeds populairder. En als we het over geep vissen hebben dan komt bij ons al snel de naam van onze eigen geep-expert Bart naar boven. Toen Sportvisserij Nederland een special over geep vissen voor de juli-editie van Het Visblad wilde maken hoefde niet lang nagedacht te worden en vergezelden zij Bart op een van zijn expedities.

Het complete artikel kun je HIER of in het menu van de Roofvisgroepsite onder de kop Artikelen / Verhalen lezen of als pdf downloaden.
Natuurlijk vind je dit artikel, naast nog veel meer interessante informatie, óók in de juli editie van Het Visblad van Sportvisserij Nederland
Enjoy !