Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvis tijdens warme dagen: dril niet te lang

terug naar overzicht

Vrijdag, 12 juni 2020

Bij hogere watertemperaturen zijn met name roofvissen kwetsbaarder. Het is goed om hieraan te denken als je tijdens deze zomerse dagen op baars, snoekbaars en zeker snoek vist. Dril zo kort als mogelijk is, en zet je vangst zo snel mogelijk weer in het water terug. Zeker niet lang in de zon houden en de vis met natte handen aanpakken is natuurlijk altijd al een must.

Zeker niet lang in de zon houden en de vis met natte handen aanpakken is natuurlijk altijd al een must. 
Met het lagere zuurstofgehalte heeft de vis langer nodig om bij te komen. Hou daar dus rekening mee. Met echt heet weer kan je de snoek beter maar helemaal met rust laten, want die heeft daar nog de meeste moeite mee.