Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Succesvol visserijkundig onderzoek Plas Veldhuizen

terug naar overzicht

Woensdag, 11 maart 2020

Op dinsdag 10 maart is door de AUHV, de gemeente Utrecht en Hoogheemraadschap Stichtse Rijnlanden een visserijkundig onderzoek uitgevoerd op Plas Veldhuizen in Utrecht (Leidsche Rijn). De AUHV werkt samen met de gemeente en het waterschap aan verbetering van de visstand. Voor Plas Veldhuizen was hierover nog onvoldoende informatie beschikbaar.

Doel van het onderzoek was dan ook om een actueel beeld te krijgen van de soortensamenstelling en aantallen op deze locatie. De resultaten van het onderzoek zullen over ca. 10 weken bekend zijn en ook op deze website worden gepubliceerd.

Diverse media hebben aan het onderzoek aandacht besteed.