Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag 10e wedstrijd AUHV wedstrijdgroep

terug naar overzicht

Zondag, 1 september 2019

Deze wedstrijd werd vervist op de Eem bij Bestevaer in Baarn. Ditmaal wist iedereen het viswater te bereiken, ook Hans Kramer. Wederom waren de weergoden niet met ons, wind en regen recht op de snuit maakten het vissen met de vaste hengel niet eenvoudig.

Ondergetekende had een dag ervoor geoefend en 5.200 gram gevangen in nog geen drie uur, dat gaf de burger moed. Maar op de visdag zelf liet de vis het op zijn stek behoorlijk afweten, slechts 980 gram kon er ter weging worden aangeboden. In het eerste vak was Nico Westphal (mister Scopex) eerste met 3.360 gram en Donald Jansen verdienstelijk tweede met 2.600 gram. In het tweede vak stak Anton Kamp er met kop en schouders bovenuit met 4.000 gram en werd Michel Sefcik (met een paar visjes) tweede met 2.540 gram. Al met al toch weer een geslaagde visdag en op naar de inhaalwedstrijd op Amsterdam-Rijnkanaal! 

Rob Kluvers