Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag 9e wedstrijd AUHV Wedstrijdgroep

terug naar overzicht

Zaterdag, 10 augustus 2019

Je kon wel zien dat het vakantietijd was: slechts elf vissers meldden zich voor deze wedstrijd in de Bongenaar (Merwedekanaal) in Nieuwegein. De vangsten waren over het algemeen redelijk te noemen.

Bertus Schoonhoven - in het tweede vak - stak er met kop en schouders bovenuit. Ondanks dat hij een hekel heeft aan pickelen (lees: feederen of winckle pickeren) wist hij van kiet af aan vis te vangen, waaronder twee zeeltjes en een karpertje, in totaal 9.500 gram. Hans Kramer volgde hem op afstand met 4.800 gram. In het eerste vak waren de vangsten wat minder. Daar was Hans Bos eerste met 3.200 gram en volgde Nico Westphal met 2.950 gram op de tweede plaats. Op naar de volgende wedstrijd in de Eem bij Baarn! 

Rob Kluvers