Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Neem iemand mee vissen met de MeeVIStoestemming

terug naar overzicht

Vrijdag, 26 juli 2019

Iedere VISpashouder die voor 30 september de gratis MeeVIStoestemming aanvraagt, maakt automatisch kans op een visweekend voor twee personen op Resort de Arendshorst aan de Overijsselse Vecht in oktober.

De MeeVIStoestemming is dé manier om iemand die nog niet vist kennis te laten maken met de hengelsport. De introducé vist mee met een VISpashouder en hoeft niet meteen een VISpas aan te schaffen en lid te worden van een hengelsportvereniging. Iedere VISpashouder kan jaarlijks gratis drie mensen mee uit vissen nemen.

Visweekend
Maak je gebruik van de MeeVIStoestemming, dan maak je automatisch kans op een visweekend voor twee personen aan de Overijsselse Vecht. Je logeert in een Bungavan direct aan het water, zodat je voor de deur kunt vissen!

Voorwaarden
De MeeVIStoestemming vraag je snel en eenvoudig aan via MeeVIStoestemming.nl. Daarvoor gebruik je je account op MijnSportvisserij.nl. Daar vind je ook de voorwaarden die gelden voor de MeeVIStoestemming. Let op: bestel alleen als je zeker weet met wie en op welke dag je samen gaat vissen. Een MeeVIStoestemming die eenmaal is aangemaakt, kan niet worden ingewisseld. Deze actie is geldig tot 30 september 2019.