Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Enquete magazine Hengelsport rond de Domstad

terug naar overzicht

Maandag, 16 september 2019

Hengelsport rond de Domstad is het verenigingsmagazine van de AUHV. Het komt drie keer per jaar uit in een oplage van bijna 10.000 exemplaren en wordt gratis aan alle AUHV-leden toegestuurd. Binnenkort verschijnt het oktober-nummer. Graag willen wij weten wat onze leden van ons magazine vinden. Daarom vragen wij je om een kleine enquete in te vullen.

Deze enquete bevat negen vragen en zal niet langer dan een paar minuten tijd kosten. De AUHV gebruikt de anonieme resultaten om het magazine en de communicatie met de leden beter op de wensen af te stemmen. Bedankt voor het invullen!