Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag inhaalwedstrijd AUHV Wedstrijdgroep

terug naar overzicht

Woensdag, 3 juli 2019

Was het op 8 juni code oranje (storm en regen), nu ook weer deze code maar dan voor hoge temperaturen 30 + graden. Deze (inhaal)wedstrijd stond niet onder goed gesternte. Het leek wel of de vis massaal naar het Henschoter meer of Zandvoort was vertrokken.

Er was bijna geen visje te vangen en je maden verpopten waar je bijstond. In het eerste vak wist Michel Cefcik toch nog 2350 gram ter weging aan te bieden, evenals Gerard Elsing. Met 1500 gram was Hans Bos een goede tweede. In het tweede vak wist Donald Jansen met 1750 gram beslag te leggen op de eerste plek en volgde Ton Schalkwijk op de tweede plek met 1600 gram. 

Rob Kluvers