Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag 6e wedstrijd AUHV Wedstrijdgroep

terug naar overzicht

Vrijdag, 28 juni 2019

De 6e wedstrijd? Waar is het verslag dan van de 5e wedstrijd? Welnu, deze was afgelast vanwege de code oranje. Door de storm vlogen de takken om je oren en er stonden schuimkoppen op het AR-kanaal.

De zesde wedstrijd is vervist op het Hilversums kanaal en hier waren de weergoden met ons, volop zon. Een fijn viswater met relatief veel kleine vis, om aan de platten te kunnen komen moest de trukendoos wijd open. In het eerste vak deden Nico Westphal en Bertus Schoonhoven het goed met ieder 4.950 gram en was ondergetekende tweede met 4.800 gram. In het tweede vak deed Rob Moers goede zaken met 5.100 gram en was Ton Schalkwijk goede tweede met 3.200 gram. Al met al een zeer geslaagde dag. Op naar de inhaalwedstrijd op het AR-Kanaal op 29 juni! 

Namens de wedstrijdgroep, Rob Kluvers