Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag 4e wedstrijd AUHV Wedstrijdgroep

terug naar overzicht

Zaterdag, 1 juni 2019

Na het slechte resultaat van de derde wedstrijd in de Vecht was iedereen hoopvol gestemd. De Oude Rijn in Woerden was altijd al goed voor mooie vangsten. Het tegendeel echter bleek waar. Doordat er in de Oude Rijn was gemaaid (watergangen schoon gemaakt van waterplanten) werd het een moeizame visserij. Door ontzettend veel drijfvuil waren er hele perioden dat er bijna niet gevist kon worden.

In het eerste vak wist Anton Kamp toch nog 3450 gram ter weging aan te bieden en had Dick Fasseur het aan de stok met een paar onwillige zeelten, waarvan hij er toch nog eentje in het net wist te krijgen. In het tweede vak viste Hans Bos een 1-tje met 2460 gram en was Hans Kramer goede tweede met 2360 gram. Hier had Nico Westphal het aan de stok met een hardnekkige snoek die het keer op keer het voorzien had op zijn vangst. Al met al toch nog wel een geslaagde visdag! 

Rob Kluvers