Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Kom je ook naar de jeugdvisdag in Houten?

terug naar overzicht

Woensdag, 8 mei 2019

Wil jij leren vissen? Of nog beter leren vissen? Kom dan naar de jeugdhengeldag op zaterdagochtend 25 mei, bij het water aan het Zeilschip in Houten (vlakbij de hockeyclub). Daar organiseert de AUHV de jaarlijkse jeugdhengeldag voor jongens en meisjes t/m 14 jaar. Van 10.00 tot 13.00 uur zijn er verschillende activiteiten gepland. Je mag je ouders meenemen!


Er is een aquarium, er zijn lessen over karpervissen en over vliegvissen, en natuurlijk gaan we ook zelf vissen! Je eigen hengel meenemen mag, maar hoeft niet. Tot ziens op zaterdagochtend 25 mei!