Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nog twee visserijkundige onderzoeken in Houten

terug naar overzicht

Zondag, 10 maart 2019

Binnenkort worden in Houten namens de AUHV de twee visserijkundige onderzoeken uitgevoerd die eerder vanwege het koude weer geen doorgang konden vinden.

Binnenkort worden in Houten namens de AUHV de twee visserijkundige onderzoeken uitgevoerd die eerder vanwege het vriesweer geen doorgang konden vinden. Het doel van deze onderzoeken is om de aanwezige visstand op deze wateren goed onder de loep te nemen. Zo komen mogelijke knelpunten aan het licht en kunnen eventueel beheermaatregelen worden genomen.

De data:
•Dinsdag 19 maart: Biezenvelden
•Donderdag 21 maart: Imkersplas

Op donderdag zullen leerlingen van BS Wereldwijs uitgenodigd worden een kijkje te komen nemen. De AUHV zal ook de gemeentelijke politiek uitnodigen. De onderzoeken zijn van ongeveer 9.00 tot 15.00 uur. Je bent natuurlijk van harte welkom.