Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vismaatje gezocht - woonlocatie centraal Utrecht

terug naar overzicht

Zaterdag, 26 januari 2019

Namens de adviseurs voor vrijwilligerswerk van het Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg Midden Nederland plaatsen wij graag de volgende oproep: "Voor een woonlocatie in centraal Utrecht zoeken we een vismaatje voor een bewoner.

Mike is een gezellige man en woont bij onze beschermde woonvorm voor psychiatrische cliƫnten, vlakbij het Centraal Station. Hij houdt van een babbeltje en van vissen. Hij heeft zijn eigen vismateriaal.

Lijkt jou het leuk om samen met Mike af en toe te gaan vissen? Dan horen we graag van jou!
Je kunt dan mailen met jolieke.van.den.bogerd@legerdesheils.nl om eens kennis te komen maken."