Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - Utrecht 05-01-2019

terug naar overzicht

Zondag, 13 januari 2019

De eerste visdag dit jaar vond plaats in de centrumwateren van Utrecht. 17 enthousiaste roofvissers verzamelden rond 8 uur om zich daarna te verspreiden over de diverse wateren in de binnenstad van Utrecht. Er werd driftig geklauterd om alle hoekjes, gaatjes en bruggen van onze stadswateren secuur uit te vissen maar de vis was deze keer erg moeilijk te verleiden.

Aan gezelligheid ontbrak het niet, maar de vangsten hadden beter gekund.....

Kijk op onze website voor een korte impressie van deze dag en bekijk de foto's in het foto album onder de knop "Foto's" op het tabblad "AUHV"  van de AUHV website.