Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Korting op tickets Hengelsportbeurs

terug naar overzicht

Woensdag, 21 november 2018

De 17e editie van de Utrechtse Hengelsport- en Botenbeurs zal opnieuw een spraakmakende ‘dolle visdriedaagse’ worden. De grootste hengelsportbeurs van Europa, van 30 november t/m 2 december in de Jaarbeurs Utrecht, zit bomvol met maar liefst 200 stands! Bestel nu je tickets met 25% korting.

Was je vorig jaar één van de 18.000 bezoekers, zorg dan dat je ook dit jaar erbij bent en niks mist van de nieuwe activiteiten, demonstraties, speciale beursaanbiedingen, goodiebags of de allernieuwste producten.

Bestel nu HIER je tickets met 25% korting en maak direct kans op een mooie visreis!
Klik HIER om het volledige beursprogramma (o.a. van de vele lezingen) te bekijken.