Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV Roofvisgroep - Hoge Vaart 22-09-2018

terug naar overzicht

Zaterdag, 27 oktober 2018

Grote belangstelling – zoals altijd – voor deze visdag en zoals verwacht stond deze dag weer in het teken van de baars, daar gingen we ook voor, niet meer bij te houden aantallen in elke boot. Maar de Hoge Vaart bleek aan het eind van de dag toch heel wat flinke snoeken, waaronder meerdere dikke meter++ exemplaren prijsgegeven te hebben, niet alleen aan groot aas, maar ook aan kleine plugjes.


Hoe het verder ging lees je op de site van de Roofvisgroep en in het visdagverslag van Marco waarin ook de bijdragen van andere deelnemers zijn verwerkt