Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV op hengelsportbeurs Utrecht

terug naar overzicht

Zaterdag, 20 oktober 2018

De voorbereidingen van de Hengelsport- en Botenbeurs op 30 november, 1 en 2 december in de Jaarbeurs Utrecht zijn in volle gang. Ook de AUHV is present met een eigen en vernieuwde stand.

Achter de coulissen wordt verder weer druk gewerkt aan een programma voor de kinderen. De organisatie van de beurs geeft elke beursdag een gratis Mitchell-hengel weg aan de eerste 350 kinderen! Daarnaast is men druk bezig met lezingen van bekende sportvissers, demonstraties, workshops en spetterende publieksacties.

In het AUHV-magazine van oktober vind je op blz. 40-41 alle informatie en een kortingsbon voor AUHV-leden. Je kunt ook hier online je tickets bestellen met 25% korting en je parkeerkaart met 45% korting. Kinderen t/m 13 jaar kunnen gratis naar binnen.

Hengelsport- en Botenbeurs 2018
• Waar: Jaarbeurs Utrecht
• Wanneer: vrijdag 30 november t/m zondag 2 december 2018
• Openingstijden: dagelijks 10:00 - 17:00 uur
• 200 internationale hengelsportbedrijven
• 20.000 m² beursoppervlak
• 18.000 bezoekers in 2017
• De grootste hengelsportbeurs van Europa