Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV magazine ook online

terug naar overzicht

Maandag, 15 oktober 2018

Onlangs verscheen weer het verenigingsmagazine Hengelsport rond de Domstad. Ons blad wordt drie maal per jaar gratis toegestuurd aan alle leden en relaties van de AUHV. In het AUHV-archief zijn de magazines ook online na te lezen.

Ons verenigingsmagazine wordt in samenwerking met VIPmedia geproduceerd, en verschijnt in een oplage van 9.500 stuks. De magazines zijn ook online te lezen. Klik hier om naar het archief van Hengelsport rond de Domstad op ISSUU te gaan. Hier kun je de edities (vanaf 2012) op je gemak nog eens doorbladeren.