Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - Dropshotdag ARK 25-08-2018

terug naar overzicht

Vrijdag, 28 september 2018

“Langs het kantje”, we weten nog niet precies waar, maar het is wel een leuke en gezellige bezigheid op een zwoele zomeravond. Voor de visdag van vandaag gingen we in Houten en Wijk bij Duurstede aan het ARK (Amsterdam Rijnkanaal) vissen

Leuk en gezellig was het zeker, maar een zwoele zomeravond??? Het is een van de warmste zomers sinds jaren geweest, maar deze dag kwam het met bakken uit de lucht vallen. De weergoden zijn je helaas niet altijd gunstig gezind.

Hoe het verder ging lees je op de site van de Roofvisgroep en in het visdagverslag van Marco waarin ook de bijdragen van andere deelnemers zijn verwerkt