Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep seizoensopening Linge 02-06-2018

terug naar overzicht

Zondag, 8 juli 2018

Zoals de laatste jaren bij de RVG gebruikelijk trappen we het nieuwe seizoen weer af op De Linge. Degenen die de visdagverslagen van voorgaande jaren hebben gelezen, en zoals in het visdagverslag weer wordt vermeld door andere schrijvers, weten dat De Linge een van de mooiste riviertjes van Nederland is. Veel mooie natuur om langs te varen, een zeer gevarieerd roofvisbestand variërend van baars, snoek, snoekbaars, meerval en roofblei en een water dat zich met name leent om met de boot te bevissen….

of waren we gewoon zo enthousiast omdat we na twee maanden roofvisstop eindelijk weer aan de bak konden?
In ieder geval zijn de Linge-dagen altijd héél gezellig en wordt er redelijk gevangen.

Hoe het verder ging lees je op de site van de Roofvisgroep en in het visdagverslag van Marco waarin ook de bijdragen van andere deelnemers zijn verwerkt.