Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Jeugdhengeldag Plas Veldhuizen

terug naar overzicht

Zondag, 27 mei 2018

Op zaterdag 26 mei hield de AUHV de jaarlijkse jeugdhengeldag. Dit jaar was de visrijke Plas Veldhuizen in Leidsche Rijn de plek waar de kinderen alle informatie kregen over hoe je het beste kunt beginnen met vissen.

De vrijwilligers en 'vismeesters' van de AUHV jeugdgroep hadden hengels en tuigjes voorbereid en er was een aquarium voor visherkenning. Natuurlijk moest er ook echt gevist worden en ondanks het warme en zonnige weer beten de voorntjes en alvers goed. De opkomst viel uiteindelijk helaas wat tegen maar al met al was het een prachtige dag. Zoals gebruikelijk kregen alle deelnemertjes na afloop wat leuke dingen mee naar huis. Tot volgend jaar!