Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - Bootvisdag Gravenbol-Maurik 24-03-2018

terug naar overzicht

Maandag, 9 april 2018

De Roofvisgroep organiseerde weer eens een van de bij velen tot de verbeelding sprekende visdagen. In een gebied vol afwisseling, grillige bodemstructuren in de plassen, lekker stromend water in Neder Rijn en Lek en het nodige vrachtverkeer, mooie taluds en steigers in het Amsterdam-Rijnkanaal. Vaak lastig te organiseren i.v.m. het weer en beschikbaarheid van boten, maar deze keer klopte het allemaal !

8 Boten, 18 enthousiaste deelnemers, vrijwel geen wind, niet koud en een dapper door het wolkendek priemend zonnetje waren de ingrediƫnten voor een potentieel prima visdagje
Hoe het verder ging lees je op de site van de Roofvisgroep.