Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV en wethouder Jansen bekrachtigen samenwerking

terug naar overzicht

Vrijdag, 2 maart 2018

Wethouder van Sport Paulus Jansen 'heropent' de Haarijnsse Plassen samen met de AUHV door middel van een karperuitzetting.

Op zaterdagmiddag 10 maart van 16:00 tot 17:00 heropent de AUHV samen met Paulus Jansen (Wethouder van Sport van de gemeente Utrecht) de Haarrijnse Plassen. Op bijna de gehele Haarrijnse Plassen gold een verbod voor de nachtvisserij. Op basis van goede argumenten en gesprekken met de Wethouder en de ambtenaren is alsnog het tij gekeerd. Er zijn een aantal zones aangewezen waar nu ook 's nachts gevist mag worden. 

De AUHV zal deze dag vier uitzettingen verrichten conform het beleidsplan:

Om 14:00 bij Carpool Houten voor een uitzetting van 250 kg op het Amsterdam-Rijnkanaal. Vervolgens wordt er 50 kg uitgezet op de Rietplas en 50 kg op Plas Strijkviertel. De afsluiting van deze productieve dag is op de Haarrijnse Plassen rond 16:00  uur. Ook een aantal overige wateren staat nog op de nominatie voor onderhoudsuitzettingen in het najaar.

De Karpergroep zal deze dag coordineren en de spiegelkarpers op de foto zetten voor de monitoring. 
U bent natuurlijk ook van harte welkom om de karpers te bewonderen!