Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Inschrijven Streetfishing competitie

terug naar overzicht

Woensdag, 7 februari 2018

De AUHV is op zoek naar één of meerdere teams die onder onze naam mee willen doen aan de competitie. Lijkt het jou leuk om deel te nemen? Neem dan contact op met simon@auhv.nl of schrijf je in via de website van Sportvisserij MidWest Nederland. Meer informatie kun je vinden in het volledige bericht.

Op 25 februari organiseert Sportvisserij MidWest Nederland haar 4e streetfishingcompetitie en ook dit jaar zal de binnenstad van Utrecht deel zijn van het wedstrijddecor.

Tijdens deze competitie wordt in teamverband in 6 verschillende steden gevist op roofvis! Snoek, snoekbaars en baars zijn de hoofddoelsoorten. De wedstrijd is gericht op jong én oud en een team bestaat uit 4 deelnemers met optioneel twee reserve streetfishers (max 6 deelnemers totaal). Ieder team moet bestaan uit minimaal twee deelnemers van 21 jaar of jonger. Het gehele wedstrijdreglement vind je via de onderstaande link:

http://www.sportvisserijmidwestnederland.nl/wedstrijden/streetfishing-2018/spelregels-competitie.html

Deelname is gratis en de sfeer tijdens de wedstrijden is zeer goed. Er zijn tijdens voorgaande competitiejaren meerdere vriendengroepen ontstaan die regelmatig met elkaar vissen en alle tips en tricks met elkaar delen.

Uiteraard zijn er ook tijdens iedere wedstrijd mooie prijzen te winnen en krijgt elke deelnemer een rijkelijk gevulde goodiebag!

Namens de AUHV zijn wij op zoek naar één of meerdere teams die onder onze naam mee willen doen aan de competitie. Lijkt het jou leuk om deel te nemen? Neem dan contact op met simon@auhv.nl of schrijf je in via de website van Sportvisserij MidWest Nederland:


Lukt het niet om een team te vormen maar wil je wel graag mee doen? Stuur dan een mail naar simon@auhv.nl of wedstrijden@smwn.nl, wellicht kunnen wij hierbij helpen!

Check de eventpage van de streetfishingcompetitie via:

https://www.facebook.com/events/1161887787281549

En de instagram pagina van MidWestNederland via:

https://www.instagram.com/sportvisserijmidwestnederland

De wedstrijddata zijn:

Zo 25 februari
Zo 11 maart
Zo 25 maart
Zo 27 mei
Zo 10 juni
Zo 24 juni