Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Fjordvissen in Midden-Noorwegen (video)

terug naar overzicht

Dinsdag, 18 december 2012

Na de productie van de DVD Zeevissen in Denemarken – Langeland, is vaste AUHV-auteur Adri van de Giessen twee jaar geleden begonnen met een nieuwe productie over het Fjordvissen in Midden-Noorwegen. De nieuwe DVD is inmiddels uit.

In de film wordt een groep van zes sportvissers gevolgd op hun reis naar de regio Trondelag. Dat een vistrip naar Noorwegen meer is dan sportvissen alleen, blijkt in deze film. Een reis door het fascinerende Noorse landschap, een ontmoeting met muskusossen op de hoogvlakte en een school orka’s die op enkele meters afstand langs de boot zwemmen. Daarnaast wordt stilgestaan bij de voorbereiding, de reis naar Noorwegen en het betoverende landschap.

Check hier de demo:

De film wordt ondersteund door illustraties en animaties. Maar natuurlijk wordt ook uitgebreid ingegaan op de mogelijkheden tot het vangen van een grote diversiteit aan vissoorten. De verschillende vismethoden, stekinformatie en benodigde materialen worden behandeld.

Meer uitgebreide informatie over onze nieuwe DVD-productie vindt u op de website: http://www.scandic-mediagroup.nl