Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Met vaarvergunning met de boot op de Kromme Rijn

terug naar overzicht

Donderdag, 16 november 2017

Op initiatief van de AUHV vervalt per 1 januari 2018 het verbod op vissen vanuit een boot op de Kromme Rijn. Vanaf die datum is het voor AUHV-leden met een vaarvergunning van het Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden dus mogelijk om dit mooie stuk water ook vanuit de boot te bevissen.

Dit geldt voor de gehele Kromme Rijn, dus ook voor de delen waar de AUHV op machtiging van de Zeister HSV en van HSV De Rietvoorn mag vissen. Uiteraard blijft het altijd van belang om rekening te houden met de overige gebruikers en met je mede-vissers.

Voor meer informatie over de vaarvergunning van het Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden: https://www.hdsr.nl/@4440/varen-kromme-rijn/