Roofvisgroep - Baarzenbal op de Hoge Vaart 23-09-2017

terug naar overzicht

Woensdag, 4 oktober 2017

Het was weer “Baarzenbal” op de Hoge Vaart, geen record-baarzen, maar de aantallen waren gewoon niet meer bij te houden, wat dat betreft was het wel een record dag. Onze oudste deelnemer ving een echte “Hoge Vaart – recordsnoek” en onze vrouwelijke deelnemer ging eindelijk eens mee om op haar eerste dag meteen snoekvisles te geven….

Het werd een dag die mistig begon maar heel mooi eindigde en waarop er van alles gebeurde.
Er werden leuke verslagjes gemaakt die door Louis tot één geheel gecompileerd werden en er kwamen heel veel foto’s…..

Het verslag kun je downloaden op de site van de Roofvisgroep
De Foto's van deze dag kun je bekijken in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.