Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Forel in de pan?

terug naar overzicht

Dinsdag, 27 november 2012

Tot voor kort kon gevangen forel niet worden meegenomen bij Forelvijver de Ruigenhoek in Utrecht, door het ontbreken van de bakken waar forellen in voorraad gehouden kunnen worden. De afgelopen weken is men druk bezig geweest met het installeren van de voorraadbakken. Die zijn nu gereed.

Vanaf heden kan er per dagdeel gevist worden en de gevangen forel kan worden meegenomen. Per persoon worden er 4 regenboogforellen uitgezet. Er zit al een goed visbestand in de vijver, waaronder ook ‘zalmforellen’.

Om dit heugelijke feit te vieren heeft De Ruigenhoek een winteractie lopen. Voor meer info kijk je op de website: www.forelvijverderuigenhoek.nl