Roofvisgroep - Westeinderplassen 01-07-2017

terug naar overzicht

Woensdag, 12 juli 2017

Het is al weer 2 jaar geleden dat we met een groep enthousiaste roofvissers hebben gevist op de Westeinderplassen en omringende wateren. Hoog tijd voor een bezoek aan Schwegler bootverhuur onder de rook van Schiphol/Aalsmeer. De reservering was al in januari 2017 gemaakt maar vanaf woensdag zaaide de weersverwachting grote twijfel over het al-dan-niet doorgaan van deze visdag op 1 juni jl..

De weersverwachting veranderde in positieve zin en het sein werd op groen gezet nadat er ook nog even telefonisch contact was geweest met de bootverhuurder.
Aan de oproep voor kopij t.b.v. het visdagverslag werd bijzonder enthousiast gehoor gegeven. Peter heeft al deze kopij verzameld in een uitgebreid en gevarieerd verslag dat je kunt downloaden op de site van de Roofvisgroep.

De Foto's van deze dag kun je bekijken in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.