Tussenstand AUHV-seniorencompetitie

terug naar overzicht

Donderdag, 8 juni 2017

De seniorencompetitie van de AUHV is weer van start gegaan. In april werd er met slecht weer verzameld, als vanouds bij de Vecht, voor het begin van het nieuwe seizoen. Er werd begonnen met 15 man; zo’n ongeveer het maximale aantal, mede omdat een eerlijk parkoers uitzetten steeds moeilijker wordt door parkeerverboden of veel begroeiing langs de waterkant.

Maar liefst 5 man wist die eerste dag geen vis ter weging aan te brengen; in de loop van de competitie kon eenieder wel zijn visje vangen. Er zijn altijd wel een of twee man die een bonusvis weten te verschalken en hierdoor net die paar ons meer gewicht in de schaal weten te brengen. Zij gaan er met de dagprijs vandoor gingen, maar dat is ook vissen.

De tussenstand na 10 wedstrijden:

  1. Donald Janssen - 25.420 gr - 44 pnt
  2. Hans Kramer - 16.620 gr - 55 pnt
  3. Bertus Pouw - 14.880 gr - 61 pnt
  4. Charles Pouw - 14.280 gr - 64 pnt