Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Leren vissen in Houten

terug naar overzicht

Dinsdag, 9 mei 2017

Alle kinderen die op een leuke manier kennis willen maken met de hengelsport moeten op zaterdagochtend 27 mei naar de plas bij de windmolen komen, aan de Groene Hoon in Houten (vlakbij de hockeyclub).

Daar organiseert de AUHV weer de jaarlijkse jeugdhengeldag voor jongens en meisjes t/m 14 jaar. En dat allemaal ter ere van de Nationale Hengeldag. Van 10.00 tot 13.00 uur zijn er verschillende activiteiten gepland. Er is een aquarium, er zijn werplessen en natuurlijk gaan we ook vissen! Een eigen hengel meenemen mag, maar hoeft niet. Ook de ouders zijn van harte welkom. Tot ziens!