Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV zoekt webredacteur

terug naar overzicht

Donderdag, 13 april 2017

De AUHV is op zoek naar iemand die onze vereniging op vrijwillige basis verder kan helpen bij onze (met name digitale) communicatie. De werkzaamheden bestaan vooral uit het beheren van de AUHV-website en social media, maar denk ook aan het helpen tijdens evenementen zoals beurzen, visdagen en jeugdevenementen.

We zoeken iemand die:
• Communicatief vaardig is en zich in kan leven in de lezers: leden, sportvissers, pers, overheden, etc.
• Tekst(jes) kan schrijven/ redigeren voor digitaal gebruik
• Bekend is met en actief is op social media: met name Facebook en in mindere mate YouTube en Twitter
• Houdt van netwerken (content verzamelen, perscontacten e.d.)
• Een actieve instelling heeft en zelf initiatieven neemt

In praktijk kost het je maximaal enkele uren per week, vaak minder. Er is op dit vlak echter genoeg te doen, dus uitbouwen is altijd mogelijk, bijvoorbeeld naar een bestuursfunctie. Reacties met motivatie naar info@auhv.nl