Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvisgroep - Sneeuwsnoeken 11-02-2017

terug naar overzicht

Woensdag, 22 februari 2017

Wij verdenken Koning Winter ervan dat hij de RVG visdagen in de winter wil dwarsbomen. Het is nu al een paar keer gebeurd dat een geplande visdag door sneeuw, ijzel en ijs bijna niet door kon gaan. Opvallend is ook dat er de zaterdagen voor en na deze visdagen geen vuiltje aan de lucht is. Voldoende over het weer…

Zaterdag 11 februari rond 08.00uur verzamelen bij Veldhuizen Shell tankstation. Er hebben zich 8 poolvissers gemeld en Peter zou wat later aansluiten. Het gezelschap is weer internationaal met 2 Belgische visvrienden en onze vaste gast uit Duitsland.
Hier het verslag van de bikkels van de RVG die dikke sneeuwsnoeken willen vangen.

- Het verslag van deze dag - door Rob en Peter - staat op de site van de Roofvisgroep.
- De foto's kun je bekijken in het foto album onder de knop "Foto's" onder de tab "AUHV" bovenaan deze pagina.