Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Brasem en roofblei: Adri en Danny vertellen

terug naar overzicht

Woensdag, 19 september 2012

In het komende AUHV Magazine, dat eind oktober verschijnt, lees je twee mooie Lek-artikelen. Adri van der Giessen neemt je mee in een boeiende witvissessie op deze prachtrivier. Danny Bok maakt je wegwijs in het vissen op roofblei, misschien wel de meest explosieve vissoort in de Nederlandse binnenwateren

Adri: 'De zomer is voor mij de periode dat ik graag aan een grote rivier mijn geluk beproef. Wat dat betreft treffen wij het dat we in onze provincie een schitterende rivier hebben lopen, de Lek, die veel verschillende vissoorten herbergt. Juist die verscheidenheid aan vissoorten maakt het zo aantrekkelijk om hier te vissen.'

“Dat wilde ik wel eens meemaken. Al veel over de roofblei gehoord, maar nog nooit gericht op gevist. Raar eigenlijk. Robert en ik gingen vanuit het werk op pad; even lekker twee uurtjes vissen aan de Lek.”

Kortom: houd eind oktober je brievenbus in de gaten!