Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

DocU vismigratie op RTV Utrecht gemist? (video)

terug naar overzicht

Maandag, 17 september 2012

Op zondag 16 september zond RTV Utrecht de DocU: 'Ik wil alleen maar zwemmen' uit. Deze natuurdocumentaire laat de barrières van de vissentrek door onze provincie zien. Maar ook de oplossingen die er voor bedacht zijn en het de vissen makkelijker maakt om hun route te volgen.

-> Bekijk hier de aflevering terug op de site van RTV utrecht

De serie gaat over de miljoenen jaar oude gewoonte van vissen om heen en weer te trekken van zee naar de beken diep in het binnenland om zich voort te planten, de problemen die vissen in onze tijd ondervinden en de mensen die zich met man en macht inzetten om deze vismigratie weer op gang te krijgen.

In het documentaireproject “Ik wil alleen maar zwemmen..” duiken we in de onderwaterwereld en breken een lans voor een vrije trekroute voor vissen. De serie is afgelopen maanden door verschillende regionale omroepenuitgezonden, op 16 september is de beurt aan RTV Utrecht.

-> Lees er meer over op de site van Kunst & Wunderkammer