Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Foto- en videoverslag Nationale Sportweek eindfeest

terug naar overzicht

Donderdag, 6 oktober 2016

We kunnen er lang over schrijven en we kunnen er kort over zijn, dus dan doen we het laatste. Het eindevenement van Nationale Sportweek, georganiseerd door NOC*NSF, was een groot spektakel met mooi weer en prachtige sportvismomenten! Gelukkig hebben we de foto's nog!

-> Bekijk hier het foto-album (Fotograaf: Thomas Boelaars)

Op 25 november konden sportliefhebbers uit de hele regio tijdens dit evenement  hun hart ophalen in het Griftpark in Utrecht.

Check de officiƫle aftermovie van NOC*NSF hier:



De AUHV stond er met medewerking van Sportvisserij Nederland temidden van tientallen andere sportverenigingen met een grote sportvisstand aan het water. Je kon er vissen bij verschillende disciplines (roof-, wit-, karper- en vliegvissen), werpen op de vliegvis castingbaan, drillen op een heuse drilmachine en nog veel meer.

Het was gelukkig prachtig weer en onze stand trok enorm veel enthousiaste viskids, papa's en mama's en andere geĆÆnteresseerden. Ook Arie Boomsma kwam nog even kijken en zijn krachten meten met de drilmachine.

Al met al een fantastische dag. Vrijwilligers nogmaals bedankt!