Nachtvissen Plas Strijkviertel

terug naar overzicht

Zondag, 22 juli 2012

Er komen op dit moment regelmatig vragen binnen over de mogelijkheden om te nachtvissen op Plas Strijkviertel. Op dit moment wacht de AUHV op uitsluitsel van het Recreatieschap.

Het is in ieder geval duidelijk dat er straks een speciale Strijkviertel nachtvispas voor dit water komt. Er worden naar verwachting 30-35 toestemmingen uitgegeven. Omdat de vraag zoals verwacht het aanbod nu al overschrijdt, werd besloten dat zodra ze beschikbaar komen dit wordt gepubliceerd op deze website en uitgegeven op basis van wie het eerst betaald heeft via Ideal.

Let op: wettelijk mag er in juni-aug ’s nachts gevist worden, Je mag dan niet op het terrein komen (zie borden bij de ingang).

Houd deze site dus in de gaten, volg ons op Twitter en Facebook, dan ben je altijd direct op de hoogte.