Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AUHV neemt calamiteitennummer in gebruik

terug naar overzicht

Vrijdag, 19 augustus 2016

Controle en Handhaving is één van de kerntaken van de AUHV. Het is in ieders belang dat misstanden zoveel mogelijk worden tegen gegaan. Denk aan zware overlast, stroperij of grove overtredingen op of aan het AUHV-viswater. Om handhaving beter mogelijk te maken, is voor dergelijke zaken een calamiteitennummer in het leven geroepen.

Bij calamiteiten aan of op het water van de AUHV is onze BOA-telefoon (Buitengewoon OpsporingsAmbtenaar) vanaf nu rechtstreeks bereikbaar. Het spreekt voor zich dat hiervan geen misbruik gemaakt dient te worden. Bel dit nummer in geval van vermoedelijke stroperij, flinke overlast en andere zware (sportvisserij)overtredingen op:

06-14260478

Tip: sla het nummer op in je telefoon.

De AUHV beschikt over een aantal speciaal opgeleide verenigingscontroleurs, eigen BOA's en heeft een goede samenwerking met de politie.