Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

1e Karperwedstrijd staat op het punt om te beginnen

terug naar overzicht

Vrijdag, 24 juni 2016

De eerste karperwedstrijd van 2016 zal dit weekend gevist worden op Plas Veldhuizen. De karpergroep van de AUHV organiseert in 2016 drie wedstrijden. Uiteraard bent u ook van harte welkom als toeschouwer!

Tussen de molestaties en schietincidenten door staat er nog een omstreden activiteit op het programma in de Meern! De eerste karperwedstrijd van 2016 zal dit weekend gevist worden. Op Plas Veldhuizen zal er weer flink gestreden worden om in de Hall of Fame te komen. De karpervissers zullen dit weekend een oogje in het zeil houden tijdens de nachtelijke uren. De meeste karpervissers staan verdacht opgesteld in camouflagekleding en hebben kogellood tot hun beschikking om een val te zetten voor gretige karpers. Afgelopen weekend waren er helaas meerdere auto's vernield in De Meern. 

Een westenwind, bewolking en af en toe lichte regenbuien zijn de voorspelling voor dit weekend, ideaal visweer lijkt het... 

Wij zullen proberen om de vangsten 'Live' door te geven via de pagina 

De karpergroep wil de sponsors in het bijzonder bedanken voor de flinke prijzentafel! Ook dit jaar zijn er weer mooie prijzen beschikbaar gesteld door de volgende sponsoren:

  • Hengelsportzaak Utrecht heeft een zeer groot assortiment en is de karperzaak in regio Utrecht. Zowel de beginnende als de ervaren karpervisser kijkt hier zijn ogen uit. 

  • Bent u op zoek naar een karperboot? Raptorboats is een nieuw karpermerk en maakt  boten van hoge kwaliteit door gebruik te maken van de beste materialen en juist die eigenschappen toe te voegen die de karpervisser van tegenwoordig eist.

  • Veel karpervissers zijn benieuwd naar het diepteverloop en gesteldheid van de bodem, 3D-dieptekaartenkan voor een schappelijke prijs u meenemen op het water en een dieptekaart leveren. 

  • Riverlandbaits timmert flink aan de weg als aasleverancier, er zijn al vele karpers gevangen op het kwaliteitsaas! 


De karpergroep van de AUHV organiseert in 2016 drie wedstrijden:

1e wedstrijd bij Plas Veldhuizen van 24 juni 18:00 tot en met 26 juni 12:00
2e wedstrijd bij de Haarrijnse Plassen van 2 september 18:00 tot en met 4 september 12:00
3e wedstrijd bij Strijkviertel van 7 oktober 18:00 tot en met 9 oktober 13:00