Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Scheidsrechters gezocht Streetfishing finale Amsterdam

terug naar overzicht

Maandag, 20 juni 2016

Komende zondag 26 juni is de grote finale van de Streetfishingcompetite van Sportvisserij Midwest Nederland. Deze vindt plaats in het visrijke Amsterdam en er worden nog scheidsrechters gezocht. Iets voor jou? Meld je dan nu aan!

Begin maart werd, als onderdeel van de competitie, ook een wedstrijd in Utrecht georganiseerd. Een mooie samenwerking tussen Sportvisserij Midwest Nederland en de AUHV. In totaal worden zes steden aangedaan en komende zondag vindt dus de grote finale plaats in Amsterdam.

Meld je nu aan als scheidsrechter


Tijdens de finale wordt met team een scheidsrechter mee gestuurd; in totaal 12. Dit betekent concreet dat je met een team meeloopt door Amsterdam en hun vangsten checkt. Niet moeilijk, wel gezellig en leerzaam.

  • Wanneer? Zondag 26 juni van 09.15 tot ongeveer 15.30.
  • Waar? Amsterdam, verzamelen bij Hannekes boom op de Dijksgracht 4. Vlakbij het CS en parkeergelegenheid om de hoek.
  • Verdere gegevens volgt na aanmelding in de briefing per mail

Er zijn nog enkele plekken beschikbaar, dus meld je vooral aan om deze leuke en gegarandeerd visrijke dag mee te maken. Voor een hapje en drankje wordt uiteraard gezorgd.

-> Aanmelden kan bij Jorke Wessels via 06-15672897 Jorke@smwn.nl